Večerní Epigon

O Večerním Epigonu

Jde o historicky nejstarší pořad, který naše rádio vysílalo. Když začalo naše rádio vysílat, nabízelo posluchačům živé vstupy ze studia každé úterý a čtvrtek mezi 19. - 20. hodinou. Vzhledem k tomu, že tehdy nebyly ve vysílání jiné pravidelné pořady, nemělo toto vysílání žádné specifické označení a běžně se používaly názvy "Vysílání rádia", "Epigon" apod.. Při zavádění programových změn v roce 2015 bylo potřeba nějakým způsobem dosud neoznačované večerní pásmo pojmenovat a vcelku logicky tak pořad zpětně získal název Večerní Epigon.

Pořad se po několika technických komplikacích, které start odkládaly, poprvé objevil 21. 6. 2011 a u jeho vysílání posluchače přivítali Baky s Márou. V průběhu let se ve vysílání prostřídalo spoustu dalších moderátorů - Miši, Adam, Ivča, Láďa, Marty, Pavel, Milan, Kráťa, Ital, Hodor, Fanta, Vláďa, Áďa a Kačka. (Pokud jsme na někoho zapomněli, kontaktuj správce webu.)

Pořad zanikl v červnu 2016, kdy z vysílání odešel moderátor Hodor a jediným stálým moderátorem zůstával Fanta. Ve vysílání byl nahrazen lehce modifikovanou verzí pod názvem Večerní Epigon s Fantou.

Je tu nějaká nepřesnost nebo chceš něco doplnit? Kontaktuj správce webu.

© 2022 WebRádio Epigon | kontakty | Nerudovka Vimperk