Freecoolin

O Freecoolinu

Freecoolin nebo též rádio Freecoolin je bývalý pořad, který v rámci projektu EU "Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji" připravoval provozovatel WebRádia Epigon - Střední škola a Základní škola Vimperk ve spolupráci se žáky ZŠ TGM Vimperk. Ve vysílání nebyl narozdíl od ostatních pořadů každý týden, ale pouze poslední středu v měsíci, příležitostně také probíhalo vysílání i v jiných časech. Asi nejdelší vysílání Freecoolinu proběhlo 29. 5. 2015, kdy moderátoři nepřetržitě vysílali celý den v rámci projektového dne "Řemeslo má zlaté dno". Sestavu původního Freecoolinu vedl mezi lety 2013 - 2015 pan Starý, obnovený Freecoolin v letech 2016 - 2017 pan Komrska.

Vysílání Freecoolinu mělo vlastní znělku, která v době vysílání střídala všechny znělky Epigonu. Tuto znělku připravil původní tým Freecoolinu a v užívání byla v obou obdobích vysílání.

Po skončení původního Freecoolinu v roce 2015 přešli jeho bývalí moderátoři (Vojta, Míra, Ondra, Kája) do pravidelného odpoledního vysílání.

Ve vysílání původního Freecoolinu se objevovali i pozdější moderátor Epigonu DJ Pytlík a Majda. Příkladem jejich práce může být záznam několika rozhovorů z maturitního plesu MEMI4.

Je tu nějaká nepřesnost nebo chceš něco doplnit? Kontaktuj správce webu.

© 2022 WebRádio Epigon | kontakty | Nerudovka Vimperk