3. 24 hodinové vysílání

O třetím 24 hodinovém vysílání

Celé vysílání probíhalo mezi 2. a 3. prosincem 2017, tedy přesně půl roku po druhé čtyřiadvacítce. Programem tehdy prováděl téměř kompletní tým moderátorů, kteří v té době na Epigonu působili. Vysílání započalo v ranních hodinách a po celý den nabízelo nevšední obsah. Součástí programu byli nejen moderátoři samotní, ale i hosté v podobě cestovatele Ondry Vlka, který povyprávěl o své cestě do Mongolska, skupiny Narttu a skupiny Ebony.

Tato akce byla propagována asi nejvýrazněji ze všech čtyřiadvacítek, protože šlo nejen o vysílání samotné, ale i o možnost prohlídky našeho studia širokou veřejností. Na akci tak lákaly nejen regionální weby, ale objevila se i v tisku, plakáty visely na různých místech po celém Vimperku (včetně jedné ulice, kde jsme jimy pokryli každý obchod :D) a informoval o ní i městský rozhlas a místní televize. Kromě propagace na externích místech jsme tehdy propagovali i skrze událost na Facebooku, speciální podstránku na tehdejším webu, každodenní stories na Instagramu, vytvořeno bylo i upoutávkové video a speciální sada upoutávek do našeho vysílání.

V rámci dne otevřených dveří, který byl součástí celé akce jsme zájemcům připravili prohlídku studia s možností vyzkoušet si vysílání a v prostorách našeho rádiáckého kina mohli zájemci premiérově vidět speciální video o historii našeho rádia. Samozřejmostí byl i prostor na dotazy, který zájemci využívali.

© 2022 WebRádio Epigon | kontakty | Nerudovka Vimperk